Kızım 3 yaşında.. son kontrolde. lenfosit yüzdesi 71 (20-47)

kızım 3 yaşında.. son kontrolde. lenfosit yüzdesi 71 (20-47) nötrofil sayısı 1,41 (1,9-8) nötrofil yüzdesi 20,35 (40-72) ekim 2013 sonuçlarımız normaldi bu ay verdiğimiz kan değerlerinde sıkıntı var.. ayrıca tsh : 6,62 (1-5) demir baglaması yüksek demiri düşük ...

Tahlil.com Cevabı : Gripal bir enfeksiyon geçiriyor ise lenfosit yüzdesi yükselebilir, TSH değeri ve diğer tiroih hormaonları için endokrinolojiye başvurmanızı öneririz, demir eksikliğine bağlı kansızlık olabilir, ancak Hgb değerini yazmadığınızdan yorum yapamıyoruz..