Kizim 4 yasinda 3 yasindayken araliklarla toplam 3 kez bayilma gecirdi.tum tetkikler emar egg temiz cikti convulex kullaniyoruz.1 sene daha kullanmmazi soyledi doktorumuz.

Kizim 4 yasinda 3 yasindayken araliklarla toplam 3 kez bayilma gecirdi.tum tetkikler emar egg temiz cikti convulex kullaniyoruz.1 sene daha kullanmmazi soyledi doktorumuz. son bi haftadir bacaginda ve karninda minik morluklar olustu. tahlilde b12 853.2 keratinin 0.3 uıbc 451 total demir bağlaması 536 hgb 10.9 hct 32 lymph 65.1 neut 27.4 sonuc normalmidir daha yapilcak tahlilmiz vae

Tahlil.com Cevabı : Kızınızda kansızlık bulguları var.Bu yönde tedavi alması gerekiyor.