Kızım 5 yaşında hemen hemen 1yıldan beri ara ara karın ağrıları var?

Kızım 5 yaşında hemen hemen 1yıldan beri ara ara karın ağrıları var hep beslenme dediler ama oda sonuç vermedi hala zaman zaman devam ediyor 1_ 2dakika sürüyor gastronoloji tahlıllride temiz çıktı karın ağrımız devam ediyor fmf için tahlil verdik sonuç hala gelmedi doktor hemogram tahlili istedi değerleri WBC_4.3 LRBC_3.97 LHGB11.2 LHCT32.8 LNEU_1.7 LMONO%14.1 H DEĞERLENDİRİRMİSİNİZ

Tahlil.com Cevabı : Kansızlık bulguları var, FMF konusundaki tahliller bilgi verecektir.