Kızım 5 yaşında.Geçmeyen öksürük sebebiyle dr ye gittiğimizde yapılan kan tahlili sonucunda ;

Kızım 5 yaşında.Geçmeyen öksürük sebebiyle dr ye gittiğimizde yapılan kan tahlili sonucunda : HCT 35,5 normal değer 37,7 - 53,7RDW 17,3 normal değer 11,6 - 17,2bu değerler normal değerlere göre farklı çıktı. yorumlarsanız sevinirim. teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Kızınızda anemi yani kansızlık bulguları var