Kizim 8 aylikkem kan testi yaptirdik wbc 18 cikti aylik yaptirdik suan 14aylik wbcsi 27 cikiyor hic bir sikayetimiz yok

Kizim 8 aylikkem kan testi yaptirdik wbc 18 cikti aylik yaptirdik suan 14aylik wbcsi 27 cikiyor hic bir sikayetimiz yok.her seyine bakildi cpr, cmv,perifheebrik yaymaya lenf bezlerine bakildi bisey bulunamadi.kizimin bu degeri nedeyukseliyir aylardir kafayi yicem hic sikintisin

Tahlil.com Cevabı :  WBC yani lökosit yüksekliği durumunda ilk olarak akla enfeksiyon ihtimali gelir.WBC yüksekliğine dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.WBC yüksekliğihttp://tahlil.com/lokosit-wbc-nedir-lokosit-yuksekligi-ve-lokosit-dusuklugu