Hocam idrar kültüründe 3-4 tane lökosit ve 13-14 tane de epitel hücresi çıktı ve 13 yaşındayım ve gram boyama yazıyor burada yani şöyle yazıyor Gram boyama: n

Hocam idrar kültüründe 3-4 tane lökosit ve 13-14 tane de epitel hücresi çıktı ve 13 yaşındayım ve gram boyama yazıyor burada yani şöyle yazıyor  Gram boyama: nadir pnl, epitel 5-6 tane ve pozitif koklar görülmüş Kültürde de anlamlı üreme olmadı diyor hocam sizce ben ne hastalığı olabilirim anlatır mısınız?

Tahlil.com Cevabı :

Bu sonuç her hangi bir hastalığı göstermiyor.
İdrar kültüründe üreme olmamış.