Kızımın idrar tahlilinde glukoz çıkmış

4 yaşında kızım kusmadan dolayı hastane götürdük tahlillerinde kan tahlilinde ( biokimya ) Glukoz değeri 56 mg/ dL cıkıyor fakat idrar tahlilinde glukoz değeri 500 mg/dL cıkıyor. Dokto Böbrekten sızma olabileceğini söyledi enfeksiyon olduğu için ilaçları kullandıktan 1 hafta sonra tekrar idrar Glukoz tahlili yaptırmamızı istedi.Sizinde görüşünüzü almak isteriz aile olarak her anne baba gib iendişelendik. ( Gece 4-5 sefer kusma olduktan sonra götürdüm acaba kusmadan dolayı aşrı su kaybetmiş olabilirmi. Ayrıca cocuk normalde su kullanımı normaldir. ) Şimdiden teşkler

Tahlil.com Cevabı : İdrarda glukoz görülmesi olağan değil.Kızınızı bir çocuk dokroruna götürün.Kan şekeri ve idrar tahlili tekrarlansın