Kızımın wbc değeri 3.15. 3 gündür ara ara ateşleniyor bugün talil yapıldı doktor düşük dedi tekrar tahlil istedi kötü bir sonuç çıkar mi?

Tahlil.com Cevabı : Hemen panik olmayın,kızınız viral bir enfeksiyon geçiriyor olabilir.Tahlil tekrarlansın,yine düşük çıkarsa bir çocuk hematoloji uzmanına başvurun.Periferik yayma yapılabilir.