Kızlık zarım bozulmuş olabilir mi?

hocam meraba acil cevap verir misiniz ihtiyacım var nişanlımla sürtünürken onun pen*si vajinama sert bir darbeyle canımı yaktı kan geldi ama içeri girmediğini söyledi kızlık zarım bozulmuş olabilir mi hamile olabilir miyim

Tahlil.com Cevabı : Kan gelmesi kızlık zarının bozulmuş olabileceğini düşündürür ama bunu anlamak için bir kadın doğum uzmanı tarafından muayene edilmeniz gerekir.