2 haziran 4temmuz ve 4 ağustos en son olarak da 3 eylül de adetim oldu, adet sirkülasyonum normal mi?

2 haziran 4temmuz ve 4 ağustos en son olarak da 3 eylül de adetim oldu, adet sirkülasyonum normal mi, 4 ağustostaki adetimden sonra yüksek ateş ve barsak enfeksiyonu nedeniyle antibiyotik kullandım bu nedenle eylüldeki adetim erken gelmiş olabilir mi

Tahlil.com Cevabı : 1 vaya 2 gün gecikme erken adet olma kabul edilebilir bir durum.