Kocamla hamile kalmak için çok uğraşıyoruz lakin kocam boşalacağı zamanı anlayamıyor ve ilişki bittikten bir süre sonra tuvalete gidince boşalıyor

Doktor bey kocamla hamile kalmak için çok uğraşıyoruz lakin kocam boşalacağı zamanı anlayamıyor ve ilişki bittikten bir süre sonra tuvalete gidince boşalıyor doyası ile içime bir türlü boşalamıyor biz de zevk suyundan hamile kalmaya karar verdik lakin 4 aydır kalamıyorum artık bi kliniğe gidelim mi

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız durum normal değil.Eşinizin bir sağlık sorunu olabilir.Belirtiğiniz şekilde hamilelik çok da kolay değil.Size önerimiz eşiniz öncelikle bir üroloji doktoruna başvursun ileri tetkik ve tedavi amaçlı olarak.