Sorunum vücudumda açlıkla ve yorgunlukla ortaya çıkan ve beni çok rahatsız eden hafif uyuşma ve başımda vücudumda titreme oluyor.

Merhaba, Glukoz 98 Tokluk kan şekerim 73 - B12 184 - Serum Demir 83 Sorunum vücudumda açlıkla ve yorgunlukla ortaya çıkan ve beni çok rahatsız eden hafif uyuşma ve başımda vücudumda titreme oluyor. Demir ilacı kullandım biraz rahatlattı fakat vücudumdaki titreme geçmedi. Teşekkürler, Saygılar.

Tahlil.com Cevabı : B12 değeriniz düşük, demir ilacı kullanırken demir düzeyi ölçümü sağlıklı sonuç vermez.. Mide probleminiz var ise endoskopik olarak incelenmesini öneririz, kan sayımınızda Hgb değeriniz düşük MCV değeriniz yükilişkie B12 tedavisi öneririz..