Kolay gelsin benim sağ yumurtalığımda 4.5 cmlik bir kistim çıktı 21 yaşındayım?

Kolay gelsin benim sağ yumurtalığımda 4.5 cmlik bir kistim çıktı 21 yaşındayım. Doktor tümör markırlarımı istedi. CA 125: 12.9 çıktı. Referans değeri: 0-30.2 IU/mL Sonucumu değerlendirir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.