Kolay gelsin öncelikle. 1 hafta önce ilişki yaşadım?

Kolay gelsin öncelikle. 1 hafta önce ilişki yaşadım. Yumurtlama donemimdi. Fakat kızlık zarım yırtılmamış. İlişki sırasında boşalma da oldu. 3 gün sonra EllaOne kullandım. Üzerinde 120 saate kadar etkili yazıyordu. Buna rağmen hamilelik riskim yüksek midir?

Tahlil.com Cevabı : Adet zamanını bekle. 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapabilirsin.