Merhaba ben sevgilimle ilişkiye girdim birer gün aralıkla içine 3 kez boşaldım?

Merhaba ben sevgilimle ilişkiye girdim birer gün aralıkla içine 3 kez boşaldım hamile kalır veya kalmaz 10 gün kadar bir süre oldu ve şuan adetine ise 14 gün var hamilelik belirtileri ne zaman başlar adetinin gecikmesi hamile olduğuna dair kesin tanımıdır ? Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Adet tarihinde 5  gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapabilirsiniz.