Kolay gelsin sevgili hocam; tahlil sonucuma göre hamilemi yim ?

Kolay gelsin sevgili hocam; tahlil sonucuma göre hamilemi yim ? 14,17 çıktı çok merak ediyorum yardımcı olursanız çok memnun olurum

Tahlil.com Cevabı :  Beta HCG testi sonucunuzu inceledik.Sonucunuz hamilelik lehine.Ancak tek başına bu Beta HCG değeriyle hamilelik tanısı kesin olarak koyulamaz.  Önümüzdeki günlerde yapılacak Beta HCG testi sonuçlarında da Beta HCG değerinde yükselme görülmesi ve daha önemlisi yapılacak ultrason muayenesinde de gebelik kesesinin görülmesi hamilelik tanısını koyduracaktır.   Aşağıdaki bağlantıda  bu konuda sorulmuş benzer sorular ve Beta HCG testine dair detaylı bilgiler bulunmaktadır.     BETA HCG Testine dair aradığınız tüm bilgiler, sorulmuş benzer sorular ve Tahlil.com uzmanlarının cevapları....

b******** :

Merhaba Hocam, Acaba aşı olmam faydalı olurmu yoksa aşı için geçmi kaldım. Yardımcı olurmusunuz. HBcAg -0,243 negatif(-), Anti HCV Ig G -0,037 negatif (-) , HBsAG 0,037 nagatif (-), Anti-HBc (anti-CORE) -0,047 pozitif (+) Anti-HDV -1,60 negatif (-) , Pcr Hbv Dna testi negatif (-)

Cevap:

Size önerimiz bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurmanız.Muayene bulgularınız, tahlil sonuçları ve aşı endikasyonları yönünden durumunuzu değerlendirip sizi bilgilendirecektir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

l********** :

kolay gelsin hocam Fibrinojen 463,288 mg/dl 180_350 KREATİNİN 0,39 Mg/DL 0,6 - 1.2 MCHC 35,1 MG/DL 28 - 34 anemimi acaba

Cevap:

Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/tahlillerinizi-sorarken-referans-degerleri-normal-degerleri-mutlaka-yazmalisiniz

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.