Kolestrol ve HDL Kolestrolü belki gerekli diye yazdm.

EOS% 12 EOS// 1.1 Demir(serum) 212 Demir bağlama kapasitesi 111 LDL Kolestrol 141.2 Kolestrol 199 HDL Kolestrol 46 Diğer değer ölçümlerimin hepsi normal değerler aralığında çıktı.Kolestrol ve HDL Kolestrolü belki gerekli diye yazdm.Bir şeyimin olmadığı söylendi fakat halsizlik vs var.Tavsiyeniz

Tahlil.com Cevabı : Diğer değerleriniz normal ise bu testlerde ciddi birsorun görünmüyor..