Kondom korunuyoruz ve en son yaklaşık bir gün önce birlikte olduk. 2 gündür fazlasıyla mide bulantısı ve halsizlik var?

Kondom korunuyoruz ve en son yaklaşık bir gün önce birlikte olduk. 2 gündür fazlasıyla mide bulantısı ve halsizlik var. Hamilelik belirtileri kendini bu kadar erken gösterir mi? En yakın nezaman emin olabilirim?

Tahlil.com Cevabı : Adet zamanını bekle eğer 5 gün veya daha fazla gecikmen olursa gelik testi yap.