Merhabalar nisanlimla sürtünme yolu ile iliski yasadim boşalma olmadi

Merhabalar nisanlimla sürtünme yolu ile iliski yasadim boşalma olmadi ama zevk suyu değişmiş olabilir.sürtünme ile ilişkiden sonra iki defa adet oldu biri hemen ertesi gün diğeri bir ay sonra ssürtünme ile ilişkiden 23 gün sonra kantesti yaptirdik 0.100 cikti hamilelik durumu var mi yardim edin...

Tahlil.com Cevabı : hamilelik görünmüyor..