Kondomla ilişkiye girdim. İlişkiden sonra 33.veya 35 gün hiv dio ultra anti hiv 1/2 ve p24 antijen testi negatif. Bana tekrar test gerekir mi?

Kondomla ilişkiye girdim ilişki bitikten sonra benim prezarvatifte yırtılma yoktu delinme de yoktu içi spermle doluydu ama belki ufak delinmiştir diye ben yinede mavi lab test yaptırdım ilişkiden sonra 33.veya 35 gün hiv dio ultra anti hiv 1/2 ve p24 antijen testi negatif. Bana tekrar test gerekir mi?

Tahlil.com Cevabı : Her ihtimale karşı 6 ay sonra testi tekrarlayın..