Korumasız olarak bir cinsel ilişki yaşadım daha sonra 48. günde testi yaptırdım. Test sonuçlarım şunlar. HIV p24 Antijen NEGATİF: 0.001 , HIV 1/2 Antikor Negat

İyi günler korumasız olarak bir cinsel ilişki yaşadım daha sonra 48. günde testi yaptırdım. Test sonuçlarım şunlar. HIV p24 Antijen NEGATİF: 0.001 , HIV 1/2 Antikor Negatif 0.03. Test ELFA yöntemi ile çalışılmıştır. Sonuçları mı yorumlarsanız Teşekkür Ederim.

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.