Şüpheli ilişkiden 5 ay sonra devlet hastanesinde antı-hiv elısa testi yaptırdım negatif aldım bir daha test yaptırmama gerek var mı ?

:HIV tahlil sonuçlarınız normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş

Tahlil.com Cevabı : ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..Tahlil.com'da merak ettiğiniz konuya dair bir çok soru cevaplandı ve yazı yayınlandı.Arama motorumuzu kullanarak konuya dair merak ettiğiniz bilgileri bulabilirsiniz.Tahlil.com'un arama motorunu kullanarak site içinde dilediğiniz konuyu araştırmak için tıklayınız....