Korunmasız eş cinsel arkadan ilişkiye girdim.HIV testi yaptırdım değerlendirir misiniz?

 Ankarada 2 Mart tarihinde korunmasız eşcinsel arkadan ilişkiye girdim.  18 Gün sonra Acıbadem hastanesinde hiv 1&2 +p24 Testi negatif 26 Gün sonra Düzen Labaratuvarında hiv 1&2 +p24 0,00 Negatif 20 Gün sonra Atatürk hastanesi elisa testi negatif Saygılarımla..

Tahlil.com Cevabı :

Sonuçların normal ancak biraz erken yaptırmışsın.Bu durumlarda bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına t danışmadan test yaptırmak çok da doğru değil.