Korunmasız ilişki sonrası test HIV testi yaptırdım. Testi tekrarlamam gerekir mi?

Merhabalar korunmasız cinsel ilişkiye girdim 14 gün oldu ilişkiden 5 gün sonra enfeksiyon hastalıkları bölümüne gittim kan idrar testi yaptırdım sonuç negatif çıktı doktor korkma bundan bir şey çıkmaz dedi ama yinede 6 ay sonra HIV testi yaptır dedi başka hastaneye de gidip test yaptırayım mı

Tahlil.com Cevabı : Testi 90. günde tekrarlatmanızı öneririz..