Korunmasız ilişki yaşadıktan sonra 5 gün lekelenme yaşadım. Kan ve idrar testim negatif çıktı. Ne yapsam doğru sonuç alırım?

son adetim ilk günü 12 agustos eylül 30 da hem idrarda hem kanda test yaptırdım negatif çıktı. ekimin 3 ünde korunmadan ilişkiye girdim. 2 gün sonra lekelenme başladı 5 gün sürdü bu sürede kasık ve bel agrısı yaşadım. yerleşme kanaması olabilir mi? idrar testini ne zaman yapsam dogru sonuç alırım?

Tahlil.com Cevabı : Aşağıda verdiğim adresteki yazımız sorunuza bilgilendirici olacaktır.https://tahlil.com/blog/gebelik-testi-ne-zaman-yapilmaligebelik-testi-nedir-592