Zevk suyum kiz arkadsimin cinsel organina akti cok az ve kiz arkadasimin adeti 4 gün gecikti. Hamile midir?

Bi hafta once sürtunme ile iliski yasadim zevk suyum kiz arkadsimin cinsel organina akti cok az ve kiz arkadasimin adeti 4 gun gecikti smdi ise asiri derecede karin agris var hamilemidir ama iliskide bosalma olmadi ve sadece surtunme oda bir kez

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyunda az da olsa sperm bulunabildiği için hamilelik ihtimali var, ancak bir şey demek için çok erken. Adetinde 1 haftadan fazla gecikme olduğu takdirde gebelik testi yaptırırsanız daha kesin cevaplar alırsınız.