Korunmasız ilişki yaşandı ancak boşalma olmadı. Hamilelik oluşur mu?

Merhaba ben erkek arkadaşımla ilk defa ayın 3 ünde korunmasız olarak birlikte olduk ve içe boşalma gibi durum olmadı. 7-8 saat sonra yasmin aldım. Sizce hamile kalma ihtimalim ne kadar ? ayrıca hapı kullanırken son üç gündür tuvalete çıkarken sızlama ve hafif kan var normal mi ?

Tahlil.com Cevabı :  Korunmasız her ilişkide hamilelik oluşabilir. Adet gecikmesi yaşanırsa gebelik testi yaptırarak hamile olup olmadığınızı belirleyebilirsiniz. Şikayetleriniz geçmez ise bir kadın doğum uzmanına muayene olmanızı tavsiye ederiz.