Temmuzda adet görmedim. 6 ağustosta idrar tahlili 12 ağustosta kan tahlili yaptırdım,negatif. Hamile miyim?

Erkek arkadaşımla 12 haziran sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.Boxerı vardı ve vajinamın üzerindeyken boxerına boşaldı. 25 haziranda adet gördüm ama üstüne görme olup olmadığından emin olamıyorum.Temmuzda adet görmedim. 6 ağustosta idrar tahlili 12 ağustosta kan tahlili yaptırdım,negatif. Hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında adet görülmesi hamileliğin oluşmadığını gösterir. Sonraki aylarda adet gecikmesinin farklı nedenleri olabilir. Adet gecikmesi devam ederse gebelik testini tekrarlatmanızı veya ilgili doktora muayene olmanızı öneriyoruz.