Korunmasız ilişkiden 18 gün sonra 3 gün süren yoğun kanamam oldu bende adet mi?

 Korunmasız ilişkiden 18 gün sonra 3 gün süren yoğun kanamam oldu bende adet mi yada yerleşme kanaması olabilir mi diye 4.gün tamamen kanamam bitmişti hemen test yaptım negatif çıktı buna rağmen hamile olabilir miyim erken gebelik testi uyguladım

Tahlil.com Cevabı : Üstüne görme ve regl kanamasını ayırt etmek için gebelik testi yaptırılması faydalı olacaktır.