:Korunmasız ilişkiden bir buçuk ay sonra ishal kusma şikytle acile gittim serum bğladılar doktor enfeksiyon almışssın dedi antbiotik filan verdi

Korunmasız ilişkiden bir buçuk ay  sonra ishal kusma şikytle acile gittim serum bğladılar doktor enfeksiyon almışssın dedi antbiotik filan verdi şimdi iyim ama hivden korkuyorum iilk aşama belirtilerine benziyo ilişkisi varmı sizce

Tahlil.com Cevabı : Yazdıklarınızdan HIV enfeksiyonu ve AİDS konusunda yeterince bilgi sahibi olmadığınız ve bazı yanlış bilgilere sahip olduğunuz anlaşılıyor. HIV virusu, bulaşsa bile  bu kadar kısa zamanda enfeksiyona yol açıp belirti vermez. AİDS belirtileri, testin ne zaman yapılacağı gibi konular hakkında detaylı  bilgi almak ve benzer sorulmuş yüzlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....HIV ve AİDS nedir, belirtilertenı ve tedavisiEnfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurursunuz