Korunmasiz iliskiye girdim ama icime bosalma olmadi eminiz. 6gun sonra tarlusal kullandim

5 aralikta korunmasiz iliskiye girdim ama icime bosalma olmadi eminiz. 6gun sonra tarlusal kullandim 16 aralikta adet oldum normalde 23 unde olmam lazimdi. Suan yine tarlusal kullaniyorum adet olmadim hafif mide bulantisi var ilactan midir?

Tahlil.com Cevabı : Bulantının bir çok nedeni olabilir.Şikayetleriniz devam ederse muayene için doktora başvurunuz.