Bu ayda hastalığım üç gün gecikti ve ilk gün test yaptım ikinci çizgi silik ama görünebilecek koyulukta.

Merhaba, 4 ay önce 5 haftalık bir düşük yaptım. Bu ayda hastalığım üç gün gecikti ve ilk gün test yaptım ikinci çizgi silik ama görünebilecek koyulukta.geciken Üçüncü gün yaptım negatif. Hala da regli olmadım.sizce hamilemiyim? Ya da bu ne demek?

Tahlil.com Cevabı : İdrarla yapılan gebelik testlerinin değerlendirilmesi için doktorlarımız Gebematik geliştirdiler.İdrar testi sonucunuzu Gebematik'e sormak için tıklayınız...