Kronik böbrek hastasıyım, ben ne zaman diyalize yada böbrek nakline girebilirim?

 Kronik böbrek hastasıyım kreatin 3.85dir normal değer 0.70 1.20 üre ise 80.4 normal değer 00 0.50 arası bu değerlere bakıldığında ben ne zaman diyalize yada böbrek nakline girebilirim?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun, üre ve kreatin değerlerinizdeki yükseklik böbrek yetmezliğinizi destekliyor.Ancak sadece ür eve kreatin değerleri göz önüne alınarak dializ endikasyonu veya nakil için karar alınmaz.Muayene ve diğer taahlil sonuçlarınıza göre bu yönde bir karar alınmalıdır.