Küçük bir özel hastanede AntiHbs ,Anti HIV ,Anti hcv yaptirdim

Küçük bir özel hastanede AntiHbs ,Anti HIV ,Anti hcv yaptirdim sonuçlarin 2 sinin normal hepatit c den suphelendiklerini kart testi yaptıkları için kararsız kaldiklarini dışarı laboratuara yollacaklarini söylediler bende ayni günde bezmialem e gittim ve ordaki sonuc anti hcv negatif (0.14) çıktı?

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz iyi çıkmış.Hepatit C testi sonucu PCR yöntemiyle negatif çıkmış.Sorun yok.