Kulak çınlaması ve kulak dolgunluğum var. Ne yapmalıyım?

Hocam kolay gelsin 7 gün önce kulak çınlaması ve kulak dolgunluğu ile uyandım dr gittim ult ve tomo yapıldı kulak damarlarında kireçlenme var dedi daha sonra başka dr a gittim o da işitme testi yaptırdı tabi 1 hafta geçmişti aka dolgunluğum halen vardı vızıltı yoktu oda kireclenme yok dedi ne yapmalı

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuzun önerilerine uymanızı öneririz..