Kulaklarımda çınlama ve duyma sıkıntısı var. Ne önerirsiniz?

Dört yıl önce kulak iltihaplanması şikayetiyle doktora gittiğimde kulak zarının kemiğe yapışmaya başladığını söyledi ve birkaç gün belli sıklıkta burnumu kapatıp hava üflememi söyledi.İlk başlarda duyma konusunda hassaslaştım fakat şu sıralar çınlama şikayetim var ve bazen duymada sıkıntı yaşıyorum.

Tahlil.com Cevabı : Geçmiş olsun öncelikle Bu durumda tekrar kulak burun boğaz doktoruna başvurmakta yarar var .