Adet oldu. Hala hamile olabilir mi?

Merhaba, şöyle bir sorum olacak sevgilim ile srtnme yluyla ilişkiye girdik bir gün sonra adet oldu aradan 21 gün geçtikten sonra ikinci adetini oldu 7 gün erken oldu hamilelik durumu söz konusu mu hocam idrar tahlili yaptıralım mı saygılarımla

Tahlil.com Cevabı : Sevgiliniz düzenli adet olduğu için hamile değil. Test yaptırmanıza gerek yok.