Kürtaj oldugumdan 14 gün sonrasinda ayagim sisti, türkiye ye uctukdan sonra daha da cok sisti, kan degerinde crp 48 cikti?

Kürtaj oldugumdan 14 gün sonrasinda ayagim sisti, türkiye ye uctukdan sonra daha da cok sisti, kan degerinde crp 48 cikti, antibiotik ictim 52 ye cikti, bi antibiotik daha ictim degisen birsey yok hala sis bir ayak (Toplam 2 aydir). 2 . inci antibiotikden 4 gün sonra tekrar almanyaya geri uctum , ve ucakdan indigim an ayagimin sisligi indi, hemen kan dergeri yaptirdim crp 1,6 düsmüs.Sizce nedir bu ne oldu inana bilirmiyim sonuclara ? Saskinim su an. Crp nin yükselmesinle eklemlerim de agirmaya basladi ve hala agiriyor. Sizce nedir? Romatizma ? Cvp iniz icin simdide tskler.

Tahlil.com Cevabı : En son CRP değeri normal. Bu da antibiyotik tedavisinin işe yaradığını gösteriyor