Llösemiden şüpheleniyorum halsizlik yorgunluk kol ve bacak ağrılarıda var.

RBC:4.35 HGB:13.2 HCT:39.0 NEU:7.6 LYM:15.4 NEU:75.9 EOS:0.5 ALBUMİN:4.9 ben lösemiden şüpheleniyorum halsizlik yorgunluk kol ve bacak ağrılarıda var.cvplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkrler

Tahlil.com Cevabı : Lösemiyi düşündüren bir bulgu yok sonuçlarınızda