Lökosit 15- 20 Dansite >1.025 PH 5.5 Bilirubin - neg Ürobilinojen norm 0.1 Nitrit - neg keton - neg protein - neg Glikoz - neg.

Merhaba:Lökosit 15- 20Dansite >1.025PH 5.5Bilirubin - negÜrobilinojen norm 0.1Nitrit - negketon - negprotein - negGlikoz - neg BakteriyolojiOrganizma Escherichia coliKoloni sayısı : 50.000ESBL NEGATİFGentamisin DuyarlıAmikacin DuyarlıTrimethoprim DuyarlıAmokxicilin Duyarlı Şikayetim İdrar kaçırma Yaş 36 G3 Düşük 1 Normal Doğum 2Stress Inkontrans +Urge Inkontrans +2. derece sistosel1. derece rectoselusg N Bu sonuçlar ne demek Acaba Ne yapmalıyım.Amoklovin kullanmam yeterlimi şikayetlerimi sona erdirmek için Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Antibiyogram sonucunuza göre doktorunuz bir tedavi başlamıştır.Amoklavin de , tedavinizi planlayan doktorun tercihi anlaşılan.Buradan size verilen tedavi hakkında yorum yammamız doğru olmaz