Lökosit değerim çok düşük çıkıyor

 Yaşım 24. 1 senedir WBC değerim üşük çıkıyor. ortalama 2 civarında. en son tahlilimde de WBC düşük çıktı ve tsh 6.74 çıktı. her seferinde griptir enfeksiyondur deyip geçiştirdiler. ama grip falan değildim. artık iyice halsizleştim. cok yoruluyorum..tekrar gideceğim başka bir hastaneye.gitmeden önce size danışmak istedim. neden olabilir bu sorun ?

Tahlil.com Cevabı : wbc için 2000 oldukça düşük bir değer.lökopeni yani lökosit azlığıdır bu durum.periferik yayma testi yapılmalı ve bir hematoloji uzmanına danışmalısınız.