Merhaba kan tahlilimde wbc 13,38 olarak yüksek gözüküyor.

Merhaba kan tahlilimde wbc 13,38 olarak yüksek gözüküyor.Tam idrar tetkikimde bilirubin ++ lökosit+++ epitel 16, lökosit mikroskobik 23. Halsizlik dışında bi şikayetim yok tiroid tembelliği var ve ilaç kullanıyorum tsh 3,44 bi alakası olabilir mi? Sebebi ne olabilir? Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen idrar yolu enfeksiyonu var, idrar kültürü yaptırıp tedavi olmalısınız..