Lökosit LEU 1+ WBC lokosit 12

Lökosit LEU 1+ WBC lokosit 12 RBC eritrosit. 3 Yassı epitel 21. sağ over lojunda4 cm kist igne batiyormus gibi agrilar cekiyordm. Purinol. Roxin ve dolphin verdi. ONlari bitirdim.Yasmin kadin d. Ilacini verdi. Kistini kontrol edr Kulln amelytla alrz dedi evliyim yasmin kullndkdan snra cocgm olr mu

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu görülüyor, yasminden sonrakistte küçülme olma ihtimali yüksek, hamilelik için risk oluşturmaz..