Lökosit:10-12 ve 3-4 epitel hücreleri görüldü. Diger bulgular normal

Yaşım 17 bayanim. Lökosit:10-12 ve 3-4 epitel hücreleri görüldü. Diger bulgular normal Bu hucrelerin oluşmasını ne etkilemistir Ve hangi ilaclarin kullanilmasi gerekir bana yardimci Olabilir misin

Tahlil.com Cevabı : İdrarda enfeksiyon olabilir, idrar kültürü yaptırın, üreyen mikroorganizmaya göre tedavi verilecektir..