Lütfen aydınlatır mısınız? 2 sorum olacak 1-Hamilelik %100 yok demek için 1 ay adet olması yeter mi?

Lütfen aydınlatır mısınız? 2 sorum olacak 1-Hamilelik %100 yok demek için 1 ay adet olması yeter mi? 2.ayı beklemek gerekir mi bunun cevabı çok önemli ? 2-sevgilim 17 nisanda adet oldu.23 nisanda sürtünerek 1 damla zevk suyu vajinasına değdi.13 mayısta 4 gün erken adet oldu. Sıklıkla tuvalete(idrar) gidiyor,baş ağrısı var,çoğunlukla halsiz bunlar belirti olabilir mi?çok korkuyorum final haftası kafamı yedim test yaptırmaya korkuyorum kötü bir şeyle karşılaşırım diye lütfen bana yardımcı olum doktorum.

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu ile hamileliğin oluşması oldukça düşük bir olasılıktır. Sevgiliniz ilişki sonrasında düzenli bir adet kanaması gördüğü için hamilelik riski ortadan kalkıyor. Söylediğiniz belirtiler yaşanan stresten dolayı olabilir.