Sevgilim ile ağızdan ilişki yaşadık. Ağzına boşalmadan çıkarttın. Fakat o dilim yandı dedi ve bir şeyler yuttuğunu söyledi?

Sevgilim ile ağızdan ilişki yaşadık. Aynı gün Mide bulantısı başladı. Ve 2 hafta kadar sürdü. Baş dönmesi ve ağrısıda var. Doktora gitti kanında mikrop var demiş. Hamilelik durumu olabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı :

ağızdan ilişkilerde hamilelik riski yoktur.