Lütfen bu sefer cevap verebilir misiniz psikolojim bozuldu bu testi düşünmekten

 Lütfen bu sefer cevap verebilir misiniz psikolojim bozuldu bu testi düşünmekten..hormon test sonuçlarım şöyle E2 31.37 ,FSH 10,38, LH 10,37 ,Prolaktin 38.19,TSH 1.59.

Tahlil.com Cevabı : Bizler de cevap vermeyi istiyoruz ama sizlerden de uyarılarımızı okuduktan sonra soru sormanızı bekliyoruz.