Lutfen cevaplayin sevgilimle surtunme yoluyla birliktelik yasadik

 sevgilimle surtunme yoluyla birliktelik yasadik ve bacak arasina bosalma oldu vajinal bolgeyi hemen sabunlu su ardindan islak mendille temizledim emin olmak icin de 1 saat icinde ella ertesi gun hapi aldim . bakireyim de sizce hamile kalma ihtimalim var midir?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik ihtimaliniz yok denecek kadar azdır..

D*********** :

Adetinizde gecikme oldu mu ilaçtan dolayi