26 haziran bi ilişki yaşadık göbeğime boşalma oldu vajinaya gelmedi

mrbhocam biz 26 haziran bi ilişki yaşadık göbeğime boşalma oldu vajinaya gelmedi diye biliyoruz ama 48 saat sonra korkudan norlevo içtim adetimi 1 inde gördüm bu ay da 30 temmuzda gördüm gebelik testini ise ilişkiden 20 gün sonra yaptık negatif cıktı sizce hamilelik sözkonusmu pskolojikmen coktum .s

Tahlil.com Cevabı : Gebelik olasılığı görünmüyor..