Lütfen sonuçlarımı yorumlar mısınız?

Merhabalar 2 yıl önce zehirli guatrdan ameliyat oldum.2. günü kriz geçirdim,bildiğiniz gibi ağızda eğilme ellerde ayaklarda kasılma.sürekli calcimax 1000 mg ve rocaltrol 0.5 mcg kullandığım halde 3 kez yine aynı krizi yaşadım.halen calsiyum 6.5 - 7.50 arası parathormon ise 0.1 çıkıyor.ne yapmalıyım.

Tahlil.com Cevabı : Endokrinoloji taradından takip edilmenizi öneririz..